03-5617395 

 
 
מק"ט: WCS

מערכת בקרה אלחוטית

מערכת הבקרה האלחוטית WCS מורכבת ממגוון גדול של חיישני אלחוטיים שונים המתקשרים עם רכזת אלחוטית המעבירה את נתוני החיישנים לבקר מתוכנת או ישירות לענן דרך ה WIFI או רשת הסלולר.


מגוון חיישנים אלחוטיים
ניתן למצוא אצלנו חיישן טמפרטורה אלחוטי, חיישן לחות, חיישן מגע יבש, חיישן טמפרטורת מים, חיישן הצפות, חיישן מונה פולסים, חיישן זרם, ממסר אלחוטי ועוד, לרשימת החיישנים האלחוטיים המלאה לחץ כאן.

החיישנים עובדים בתדר 433Mhz ומכילים סוללה פנימית שיכולה לעבוד במשך של כ- 5 שנים (תלוי ביישום) ויכולים לשדר למרחק של עד 10 ק"מ בשטח פתוח.
החיישנים האלחוטיים מכילים בתוכם לוגיקה אשר מאפשרת להם לתקשר גם אחד עם השני במקרים מסוימים, למשל חיישן טמפרטורה יכול להפעיל ממסר אלחוטי מרוחק כאשר הטמפרטורה עברה את הסף המוגדר.


רכזת אלחוטית
הרכזת מאפשרת קליטת נתונים ממספר גדול של חיישנים והעברת נתונים אלו לבקר מתוכנת באמצעות תקשורת סריאלית או העברת הנתונים לשרת מרוחק בענן באמצעות ה- WIFI או רשת הסלולר.
הרכזת מכילה סוללה פנימית להתראה על נפילת מתח, ישנם מספר סוגי רכזות שתומכות במספר חיישנים שונה- 16/32/64/128/512 חיישנים.


מערכת הבקרה
ניתן להשתמש במערכת בקרה עצמאית המבוססת בקר מתוכנת אשר מבצע פעולות לוגיות על פי תרחישים שונים, כמו הפעלת מגעים שונים, שליחת התראות על חריגות או להעביר את הנתונים מהרכזת למערכת תוכנה בענן לצורך אגירת הנתונים, שמירתם במאגר מידע והוצאת התראות שונות מהענן.


חיפוש באתר:
 

 
 
 

 צור איתנו קשר עוד היום!

  אי.די.פי מוצרי זיהוי אלקטרוניים בע"מ רחוב תושיה 6 תל אביב, טלפון:  03-5617395  , פקס: 03-5621823

החברה המובילה למוצרי זיהוי אלקטרוניים: קורא צקיםשליטה ובקרה מרחוקבקרת כניסהקורא RFID,קורא מגנטיממיר תקשורת ומוצרים נוספים

 

 

© כל הזכויות שמורות                       

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Artvision | Truppo Websites