03-5617395 

 
 

בקרה

מהו בקר מתוכנת ומה ניתן לעשות איתו?

מהו בקר מתוכנת ומה ניתן לעשות איתו?

מיקרו בקר או בקר- (Programmable Logic Controller) PLC הוא מכשיר אלקטרוני ממוחשב המיועד לאסוף מידע ולבצע בקרת תהליכים בהתאם לתכנות הבקר ולציוד הקצה המחובר אליו (כמו מדי טמפרטורות, גלאי תזוזה קוראי קירבה וכדומה) הבקר אוסף נתונים אנלוגיים או דיגיטליים, ועל פיהם מבצע פעולות מסויימות שנקבעו מראש.
הסבר על ממסר מגע יבש/ מגע רטוב ועל NO/NC

הסבר על ממסר מגע יבש/ מגע רטוב ועל NO/NC

מסר הוא התקן המכיל מפסק וסליל, מטרת הממסר הוא חיבור וניתוק של מעגל חשמלי. לממסר יש שני מצבים – פתוח וסגור, ממש כמו מפסק ידני של תאורה, הממסר הופך למצב הסגור שלו כאשר מעבירים בסליל זרם (הוא מושך את הלשונית כמו מגנט), במצב הסגור שלו הממסר סוגר בעצם מעגל חשמלי כדי להפעיל מוצר חשמלי, חשוב לציין שישנם סוגים רבים של ממסרים המסוגלים לשאת "עומס" מסויים מקסימלי של מתח ושל זרם.
סקירת ממירי התקשורת של חברת TIBBO

סקירת ממירי התקשורת של חברת TIBBO

"לעתים מגיע מוצר שהוא טוב מידי מכדי להיות אמיתי. פשוט הרגשתי שאני מוכרח לכתוב ל Tibbo ולספר להם עד כמה התרשמתי מקו המוצרים החדש של סדרת הבקרים DS110x. הנה הסקירה שלי והנתונים שמצאתי"
מהי בקרת כניסה ומהם הסוגים השונים של בקרות כניסה ?

מהי בקרת כניסה ומהם הסוגים השונים של בקרות כניסה ?

בקר הוא בעצם מכשיר המקבל נתונים באיזו שהיא דרך - כלומר דרך קורא מגנטי, קורא קירבה RFID או קורא ביומטרי (כשמדובר בבקר כניסה) ויודע לבצע או לא לבצע איזו שהיא פעולה - בדרך כלל לשלוח 'פולס' ולפתוח דלת או שער כניסה.
איזו בקרת כניסה עדיפה?

איזו בקרת כניסה עדיפה?

לאחר שהבנו מהו בקר כניסה במאמר הקודם כעט עלינו להבין איזו בקרת כניסה אנו צריכים, זאת ניתן לברר על פי הפרמטרים הבאים: מהי מידת האבטחה שאנו צריכים, איזו סוג של בקרה מתאים לנו, מהי כמות העובדים וכמות הדלתות ומהו התקציב בשביל בקרת כניסה.
הסבר על תקשורת סריאלית והמרתה לרשת

הסבר על תקשורת סריאלית והמרתה לרשת

RS232 הוא תקן תקשורת של העברת תקשורת טורית של מידע בינארי בין שני מכשירים, כיום צורת התקשורת הזאת נפוצה ומשמשת לחיבור של אין ספור מכשירים אחרים כגון שעוני נוכחות בקרות כניסה חיישנים וסוגים נוספים של ציוד היקפי.
חיפוש באתר:
 

 
 
 

 צור איתנו קשר עוד היום!

  אי.די.פי מוצרי זיהוי אלקטרוניים בע"מ רחוב תושיה 6 תל אביב, טלפון:  03-5617395  , פקס: 03-5621823

החברה המובילה למוצרי זיהוי אלקטרוניים: קורא צקיםשליטה ובקרה מרחוקבקרת כניסהקורא RFID,קורא מגנטיממיר תקשורת ומוצרים נוספים

 

 

© כל הזכויות שמורות                       

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Artvision | Truppo Websites