בקרות כניסה

בקרת כניסה - מגוון בקרות כניסה

לאי די פי מגוון בקרות כניסה לשימוש פתיחת דלתות, מעברים, שערים, חניונים מעליות ועוד, ומניעת כניסת זרים למקומות לא רצויים.
בקרות הכניסה שלנו נמכרות למגוון גדול של מתקינים, אינטגרטורים, בתי חולים חברות היי טק ועוד.

חברת אי.די.פי מציעה מגוון גדול של סוגים של בקרות כניסה בהתאם לדרישת הלקוח, כידוע ישנם מיני וסוגי בקרות כניסה, אנו כאן כדי לעזור לך להחליט איזו בקרת כניסה מתאימה לך.
בקרת כניסה הינה מוצר הכרחי בכל כניסה, אם זה בית עסק גדול או קטן שרוצה אבטחה על העסק שלו ואם זה אפילו בניין מגורים שרוצה שרק דיירי הבניין יוכלו להכנס בעזרת קוד או כרטיס.
בנוסף בקרות כניסה מתאימות לא רק לדלתות כניסה אלא גם לשערים בחניונים, בעזרת בקרת כניסה אף ניתן להגביל מספר כניסות למשתמש מסויים או להגביל את מספר הרכבים בחניון.
בין מוצרינו ניתן למצוא בקרת כניסה בטכנולוגיית ה RFID , כמובן שלכל חדר או כניסה מתאימה בקרת כניסה מסוג אחר בהתאם לצרכים, ניתן לראות את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהבקרות ב מאמר על סוגי בקרות הכניסה .

בקרות כניסה

בקרת כניסה בחיבור רשת המאפשרת ניהול המשתמשים דרך ממשק בדפדפן, ניתן להגדיר לכל משתמש רמות הרשאה שונות ולראות היסטוריית נכנסים ויוצאים.
בקרת כניסה עצמאית משולבת בקורא קירבה, ניתן להוסיף תגי RFID מורשים לכניסה באמצעות כרטיס מנהל. הבקר עמיד למים ומתאים להתקנה גם בתנאי חוץ.
מערכות בקרה סלולרית להפעלת שערים מאפשרת פתיחת שער או פתיחת מחסום על ידי חיוג למספר טלפון של הבקר. המערכת פשוטה וידידותית למשתמש, ניתן לחבר אותה לכל סוגי המחסומים והשערים החשמליים.
בקר המוריד פעימות מכרטיסי קירבה בתדר 13.56Mhz. הבקר מתאים לשימוש במערכות תשלום מראש - Prepaid כגון מכונות משחק, מכשירי חדר כושר, כניסה למתקני שעשועים, הימורים, דוכני אוכל, מכונות שתיה ועוד...
בקר כניסה בתשלום מראש בטכנולוגיית קירבה RFID. ניתן לטעון לכרטיס סכום כסף אשר נשמר בתוך הכרטיס ולבצע הורדת סכומי הכסף באמצעות בקר מרוחק.
קודן כניסה המאפשר שינויים ופתיחה מרחוק. ניתן לשנות את קוד הפתיחה באמצעות משלוח SMS לבקר. ניתן אף להגדיר מספר קודים לפתיחה.
Powered by Artvision | Truppo Websites