בקרת כניסה - בקר כניסה

בקרת כניסה - בקר כניסה


מערכת בקרת כניסה המתאימה לשליטה על מספר רב של דלתות על ידי שימוש בבקרי 2 דלתות ובקרי 4 דלתות המחוברים לרשת, המערכת מאפשרת ניהול בממשק אחד של מספר בקרות כניסה המחוברות לרשת.
בקרת כניסה בחיבור רשת לשתי דלתות המאפשרת ניהול המשתמשים דרך ממשק בדפדפן, ניתן להגדיר לכל משתמש רמות הרשאה שונות ולראות היסטוריית נכנסים ויוצאים.
בקרת כניסה בחיבור רשת לארבע שלתות המאפשרת ניהול המשתמשים דרך ממשק בדפדפן, ניתן להגדיר לכל משתמש רמות הרשאה שונות ולראות היסטוריית נכנסים ויוצאים.
לחצן פיתחה ללא מגע, פשוט לקרב את היד למרחק של כ 10 ס"מ מהלחצן לצורך הפתיחה
בקרת כניסה עצמאית משולבת בקורא קירבה, ניתן להוסיף תגי RFID מורשים לכניסה באמצעות כרטיס מנהל. הבקר עמיד למים ומתאים להתקנה גם בתנאי חוץ.
מערכת בקרה סלולרית לשליטה על שערים מאפשרת פתיחת שער או פתיחת מחסום על ידי חיוג . מתאים לעד 5,000 משתמשים.
מערכת בקרה סלולרית לשליטה על שערים מאפשרת פתיחת שער או פתיחת מחסום על ידי חיוג או דרך אפליקציה. מתאים לעד 12,000 משתמשים.
בקר המוריד פעימות מכרטיסי קירבה בתדר 13.56Mhz. הבקר מתאים לשימוש במערכות תשלום מראש - Prepaid כגון מכונות משחק, מכשירי חדר כושר, כניסה למתקני שעשועים, הימורים, דוכני אוכל, מכונות שתיה ועוד...
בקר כניסה בתשלום מראש בטכנולוגיית קירבה RFID. ניתן לטעון לכרטיס סכום כסף אשר נשמר בתוך הכרטיס ולבצע הורדת סכומי הכסף באמצעות בקר מרוחק.
כבל תקשורת / כבל פיקוד 6005 עם 8 גידים
קורא QR / קורא ברקוד עם יציאת תקשורת RS232, תומך קריאת QR מטלפון נייד ומתאים לחיבור למחשב או למערכות בקרה
קורא QR וקורא ברקוד עם יציאת תקשורת Wiegand, תומך קריאת QR מטלפון נייד ומתאים לחיבור למערכות בקרת כניסה
קודן כניסה המאפשר שינויים ופתיחה מרחוק. ניתן לשנות את קוד הפתיחה באמצעות ממשק בטלפון הנייד. ניתן אף להגדיר מספר קודים לפתיחה.


אצלנו ב-IDP, תוכלו למצוא מגוון פתרונות של בקרות כניסה, המשמשים לצורכי פתיחת דלתות, שערים, מעברים, חניונים, מעליות ועוד. כמו כן, מערכות בקרת הכניסה שלנו משמשות כפתרון אבטחה יעיל ומונעות את כניסתם של זרים למקומות לא רצויים. פתרונות הבקרה הייחודיים שלנו, פופולאריים במיוחד בקרב מתקינים, אינטגרטורים, בתי חולים חברות היי-טק ועוד.

פתרונות בקרת הכניסה שאנו מציעים ללקוחותינו, מותאמות באופן מדויק לצורכיהם. במידת הצורך, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור איזה בקר כניסה יתאים במיוחד עבורכם עבור איזו מערכת בקרת כניסה.

בקרת כניסה הינה מוצר הכרחי עבור כל כניסה. בין אם מדובר בבית עסק גדול (או קטן) המעוניינים בפתרון אבטחה יעיל, ובין אם מדובר בניין מגורים כאשר המטרה היא לאפשר כניסה מאובטחת לדיירי הבניין בלבד. 
 
בנוסף, בקרות כניסה יכולות להתאים במיוחד גם לשערים בחניונים. באמצעותן ניתן להגביל את מספר הכניסות למשתמש מסויים או להגביל את מספר הרכבים שיישהו בחניון.

בין מוצרי בקרת הכניסה שלנו, ניתן למצוא בקרות כניסה הפועלות בטכנולוגיית RFID. בכל מקום בו מותקנות המערכות שלנו, בין אם מדובר בחדר קטן או בכניסה למתחם, תתבצע התאמה מדויקת של בקרת הכניסה לפי הדרישות והצרכים המשתנים של לקוחותינו.

לקריאת מאמר העוסק בסוגים שונים של בקרות כניסה - לחצו כאן