כרטיסי ותגי קירבה

כרטיסי ותגי קירבה

מגוון סוגים של תגי קרבה וכרטיסי קירבה, תגי RFID בצורת שעון, תגי RFID בצורת מסמר, מדבקות RFID קטנות ועוד.
מק"ט: SH-TK4100-IDP03
מגוון תגים ומדבקות בתקנים שונים כמו NFC, Mifare, Ultralight ועוד.
מק"ט: NFC
מגוון סוגי תגים כרטיסים ומדבקות בתדר 915Mhz לקליטה מטווח של עד 3 מטר.
מק"ט: UHF101
ציפים המתאימים לשימוש בחדרי כושר ובמועדוני כושר, הציפים ממותגים בלוגו מכון הכושר ומגיעים בצורת מחזיק מפתחות, כרטיס או בצורת צמיד.
מק"ט: SH-TK4100-IDP03S

כרטיס קירבה סטנדרטי נראה כמו כרטיס אשראי מפלסטיק ומשולבים בו שבב ואנטנה המאפשרים לקרוא את המידע המאובחן בשבב האלקטרוני שבכרטיס, ללא מגע. את הכרטיס יש לקרב לקוראי קירבה מתאימים בתדר של 125 Khz או בתדר של 13.56 Khz. בנוסף, יש תגי קירבה העשויים לרוב מפלסטיק קשיח ועמיד המגיעים במגוון גדלים, תצורות ועיצובים לבחירה.
 
כרטיסי ותגי קירבה נבדלים זה מזה בתצורה שלהם, במטרת השימוש ובטכנולוגיה. יש כרטיסים עם שבב אלקטרוני המאפשר שמירת מידע עליו. כרטיס קירבה רגיל מגיע בגודל של כרטיס אשראי סטנדרטי, אך הוא מעט עבה יותר. ניתן להזמין את הכרטיס עם או בלי פס מגנטי, יש מגוון צבעים לבחירה, וניתן לעצב את הכרטיסים בהתאם לצורכי המיתוג של הלקוח.  
 
בנוסף, ישנם כרטיסים ותגי RFID מפלסטיק בתצורה עגולה המגיעים במגוון צבעים לבחירה, הם שימושיים מאוד ומתאימים בין השאר לחדרי כושר, בריכות שחייה, מועדוני ומתחמי ספורט עם מנויים, בנייני משרדים ועוד.
 
כרטיסי ותגי קירבה מגיעים במספר תצורות, בהתאם לשימוש בהם. התצורות העיקריות של תגי הקירבה הן:
 
תגי קירבה RFID בתדר 125 khz – תגי וכרטיסי זיהוי פופולריים המיועדים לזיהוי עובדים בכניסה לבנייני משרדים ולדלתות הכניסה של המשרד, לזיהוי משתמשים בחניונים, לזיהוי ולבקרת כניסה של מנויים למועדוני ספורט וחדרי כושר ועוד. ישנם הבדלים בין התגים השונים מבחינה מראה, מרחק זיהוי מקורא הקירבה וסוג קורא ה-RFID. בנוסף, ניתן לרכוש בחברתנו צמידי RFID מסיליקון איכותי ואלסטי העמיד בפני מים, ויש גם מדבקות ואזיקוני RFID ותגים מיוחדים להצמדה על מתכת או להתקנה על הקיר.
 
מדבקות NFC ותגי Mifare – מגוון תגי RFID בתדר 13.56 Mhz המגיעים בתצורה של מחזיק מפתחות, כרטיס אשראי או מדבקה. כל תג מכיל שבב שונה לכן הוא מתאים לאפליקציות שונות ויש להתאים עבורו קורא קירבה המתאים לו. השימושים הם מגוונים וכוללים בין היתר זיהוי מוצרים ופריטים במלאי, זיהוי תכשיטים ועוד.
 
תגי RFID בתדר 915 Mhz ומדבקות UHF – מגוון תגים, כרטיסים ומדבקות בתדר 915 Mhz, המאפשרים קליטה מטווח של עד 3 מ'. התגים מתאימים להצמדה ולהדבקה על שלל חומרי גלם, כולל זכוכית, והם מתאימים לזיהוי מוצרים שונים בתהליכי ייצור, לדוגמה זיהוי ספרים, כלי עבודה וגינון, ארגזים וכו'.
 
צ'יפ לחדרי כושר – תגים בתצורת צ'יפים נחשבים לפופולריים ומבוקשים, הם מיועדים בעיקר לחדרי כושר, מועדוני ספורט וכיוצא בזה. ניתן לייצר צ'יפים ממותגים בתצורה של מחזיק מפתחות, כרטיס אשראי או צמיד.