פתרונות RFID

פתרונות RFID


קורא קירבה בתדר 125Khz, מגיע עם כבל USB ומזוהה במחשב כ- COM
מק"ט: UR110U
קורא קירבה RFID בתדר&125Khz, למרחק עד 20 ס"מ
מק"ט: GP20
קורא קירבה RFID בתדר 125Khz, למרחק עד 25 ס"מ
מק"ט: GP25
קורא קירבה בתדר 125Khz, למרחק עד 30 ס"מ
מק"ט: GP30
קורא קירבה בתדר 125Khz, למרחק עד 60 ס"מ
מק"ט: GP60
קורא קירבה 125Khz, למרחק עד 90 ס"מ
מק"ט: GP90
קורא קירבה בתדר 125Khz בחיבור USB מדמה מקלדת הניתן לתכנות
מק"ט: PCR330A
מקודד תגי קרבה 125Khz המאפשר קריאה וכתיבה של מספר הצ'יפ שבתוך התג
מק"ט: GPW100
קורא קירבה המחובר לבקר המעביר את מספר כרטיס ה RFID למחשב מרוחק או לטלפון סלולרי באמצעות שליחת SMS או באמצעות העברת המספר ב GPRS.
מק"ט: GP20-TPS2
קורא קירבה HID בתדר 125Khz
מק"ט: PCR330
רכיב קירבה OEM להחלפת קורא מגנטי
מק"ט: RF222
קורא קירבה 125Khz להחלפת קורא מגנטי תת קטגוריה: רכיבי OEM
מק"ט: PA2183
מודול קריאה לתדר 125Khz תת קטגוריה: רכיבי OEM
מק"ט: GP8
קורא קירבה בתדר 125Khz
מק"ט: IDPIR9
קורא קירבה קטן במיוחד בתדר 125Khz
מק"ט: IDPIR8
קורא UID מכרטיסי Mifare
מק"ט: MF7
קורא סקטורים מכרטיסי Mifare
מק"ט: MF700
קורא Mifare ו DESFire משולב בקודן ממתכת
מק"ט: DF750
קורא קירבה בחיבור TCP/IP
מק"ט: ER750
קורא קירבה בתדר13.56Mhz בחיבור USB מדמה מקלדת
מק"ט: PCR330M
קורא כותב סקרוטים Mifare בתדר 13.56Mhz
מק"ט: PCR310
קורא קירבה Mifare בחיבור USB מדמה COM
מק"ט: UR220U
קורא UID מתגי Mifare ומתגי NFC
מק"ט: MP315
קורא וכותב סקטורים לתגי Mifare ולתגי NFC, בנוסף קורא את ה UID של הכרטיס
מק"ט: MP320
קורא וכותב מידע לתגי Mifare ולתגי NFC בחיבור USB, בנוסף קורא את ה UID של הכרטיס
מק"ט: MP101AU
מודול קריאה / כתיבה של מגוון תקנים בתדר 13.56Mhz כולל NFC ו- Mifare.
מק"ט: MP30
מודול קריאה/כתיבה בטכנולוגיית Mifare תת קטגוריה: רכיבי OEM
מק"ט: MF5
מגוון סוגים של תגי קרבה וכרטיסי קירבה, תגי RFID בצורת שעון, תגי RFID בצורת מסמר, מדבקות RFID קטנות ועוד.
מק"ט: SH-TK4100-IDP03
מגוון תגים ומדבקות בתקנים שונים כמו NFC, Mifare, Ultralight ועוד.
מק"ט: NFC
מגוון סוגי תגים כרטיסים ומדבקות בתדר 915Mhz לקליטה מטווח של עד 3 מטר.
מק"ט: UHF101
ציפים המתאימים לשימוש בחדרי כושר ובמועדוני כושר, הציפים ממותגים בלוגו מכון הכושר ומגיעים בצורת מחזיק מפתחות, כרטיס או בצורת צמיד.
מק"ט: SH-TK4100-IDP03S
מודול קריאה בטכנולוגיית Mifare תת קטגוריה: רכיבי OEM
מק"ט: RF20
קורא RFID אלחוטי נייד וקומפקטי
מק"ט: WBR800
קורא תגי קירבה בתדר 915Mhz
מק"ט: UHF860

טכנולוגיית ה-RFID שהתפתחה בשנים האחרונות, משתלבת במערכות פשוטות ומתקדמות כאחד בזכות טווח הקריאה ההולך וגדל והודות להוזלת מחירי קוראי הקירבה ותגי הקירבה. אנחנו בחברת אי. די. פי. גאים לספק פתרונות RFID ללקוחותינו, הכוללים קוראי קירבה במגוון סוגים ותדרים (כמו 125Khz ,13.56Mhz ,915Mhz), המסוגלים לפעול במרחקי קריאה משתנים בהתאם לצורכי הלקוח.
 
בנוסף, ניתן למצוא אצלנו גם מגוון נרחב של תגי קירבה וגם כרטיסי קירבה, המגיעים במגוון גדלים וסוגים המוצעים למכירה כיחידות בודדות או בכמויות גדולות.

לא מתמצאים בטכנולוגיית RFID? לאוסף
 שאלות ותשובות בנושא - לחצו כאן

קורא קירבה RFID הוא קורא המזהה גלי רדיו של תגי קירבה. יש קוראים המסוגלים לקרוא תגי קירבה למרחק של סנטימטרים בודדים. אלו הם התגים הפסיביים. לעומתם, ניתן למצוא גם תגי קירבה אקטיביים הכוללים סוללה, שביכולתם לבצע קריאה למרחק של עשרות ואף למאות מטרים.

לקריאת מאמר העוסק בהרחבה בטכנולוגיית RFID - לחצו כאן.
 
ישנם תגי וקוראי קירבה המשדרים בתדר של 125Khz ויש קוראי Mifare המשדרים בתדר של 13.56Mhz. אלו הם התגים פסיביים. ישנם גם קוראים בתדר הפועלים בתדר 915Mhz, המיועד למרחקים ארוכים יותר של בין 3-5 מטרים.

בבקרות כניסה למשל, משתמשים בדרך כלל בקורא 125Khz. זהו קורא פשוט המיועד למרחקים הנעים בין 5-90 ס"מ.
לעומתם, קוראי Mifar עובדים בתדר 13.56Mhz המאפשר לקרוא מספר תגים בו זמנית, והוא נחשב לבטוח יותר בגלל אופציית הצפנת המידע שבתוך התג. לצד זאת, ניתן גם להוריד פעימות מהתג לשימוש במערכות prepaid.

טכנולוגיה נוספת וייחודית המשתייכת לתחום קוראי הקירבה, היא קוראי HID הנחשבים למאובטחים יותר ואשר עובדים בתדר של 125khz. את תהליך הקידוד בתגים (כלומר לשינוי ספרות הנמצאות בהם), ניתן לבצע באמצעות מקודד תגי RFID אותו ניתן לרכוש אצלנו.

לקוראי קירבה יכולים להיות מגוון שימושים. החל מחיבורם לבקרות כניסה המשמשות לפתיחת דלתות, שערים, שערי חניונים וכו', ועד להשתלבותם במערכות חכמות של שעוני נוכחות או במערכות ניהול מלאי של מחסנים.

 

טכנולוגיית RFID (ראשי תיבות של Radio Frequency Identification) היא טכנולוגיה חדשה יחסית ופופולרית שהתפתחה בתחילת המאה ה-20, אך השימוש הנרחב בה החל במאה ה-21 כאשר היצרנים פיתחו שיטות לייצור שבבי RFID זעירים וזולים. הטכנולוגיה מבוססת על תיוג אלקטרוני באמצעות גלי רדיו, ויש התקנים קטנים הנקראים תגיות RFID אותם מצמידים לעצם מסוים לצורך זיהוי ממוכן, עיבוד ואחסון נתונים. את המידע המאוחסן בתגיות ה-RFID קוראים באמצעות מכשיר אלחוטי מתאים תוך שימוש בגלי רדיו (קורא קירבה), ויש תגיות אקטיביות הכוללות סוללה מובנית ותגיות פסיביות ללא מקור מתח.
 
 
בשנים האחרונות חלה התקדמות משמעותית בטכנולוגיית ה-RFID והמחירים ירדו באופן דרסטי. לכן, הטכנולוגיה החדשנית משולבת כיום במגוון מערכות פשוטות או מתקדמות ומורכבות, לדוגמה מערכות בקרת זיהוי וכניסה. אנחנו בחברת אי. די. פי מייבאים ומשווקים מגוון פתרונות RFID ללקוחותינו, לרבות קוראי קירבה ממגוון סוגים ובמבחר תדרים המסוגלים לפעול במרחקי קריאה משתנים, ובהתאמה מושלמת לצורכי ולדרישות הלקוח.
 
כמו כן, אנחנו מציעים מגוון רחב של תגי וכרטיסי קירבה באיכות גבוהה. דרכנו תוכלו לרכוש תגי וכרטיסי קירבה במגוון גדלים, יש אפשרות לרכוש תגי RFID כיחידות בודדות או בכמות גדולה. 
 

אילו פתרונות RFID קיימים בשוק?

 
טכנולוגיית ה-RFID מתאימה למגוון רחב של שימושים ותחומים, ביניהם מערכות בקרת כניסה עם תגי זיהוי לעובדים, כאשר העובד לא צריך להעביר כרטיס מגנטי במכשיר ייעודי אלא רק לקרב את התגית לקורא הקירבה. הטכנולוגיה נמצאת בשימוש גם בכבישי אגרה, בין היתר בכביש 6, ונעשה בה שימוש רב במחסנים לוגיסטיים, בחברות שילוח, במעברי גבול והחתמת דרכונים ורבים מכם מחזיקים רב קו המבוסס על טכנולוגיית RFID.
 
 
השימושים הפופולריים בטכנולוגיית ה-RFID הם:
מערכות זיהוי ובקרת כניסה במפעלים, מוסדות, ארגונים ומעברי גבול.
מערכות זיהוי ובקרת כניסה לכלי רכב (חניונים וכו').
משלוחים של מטענים וחבילות.
מחסנים לוגיסטיים ומרלו"ג.
תשלום בגין שימוש בכבישי אגרה, כמו כביש 6.
מעקב אחר תרופות וחולים.
ניטור ומעקב אחר סחורות ומוצרים.
צ'יפים ומערכת כניסה לחדרי כושר, בריכות שחייה, מתחמי ספא וכו'.
 

מאפייני מערכת RFID

 
פתרונות RFID מבוססים על שני חלקים עיקריים:
• תגי קירבה (RFID Crads/Tags) – התגים מיוצרים במגוון רחב של תדרים, גדלים וצורות, בכל תג יש שבב מחשב זעיר עם זיכרון לאחסון נתונים ואנטנה לשידור המידע לקורא קירבה. יש שלושה סוגים עיקריים של תגיות RFID – תג פסיבי ללא מקור מתח פנימי המסוגל לשדר נתונים עד למרחק 5 מ', תג אקטיבי עם סוללה פנימית המסוגל לשדר מידע למרחק גדול, ותג סמי אקטיבי עם סוללה מובנית, התג משדר את הנתונים רק בעת חשיפה לשדה אלקטרומגנטי. 
• קוראי קירבה (RFID Readers) – קוראי קירבה כוללים אנטנה פנימית או חיצונית לקליטת הנתונים ולשידור, יש סוגים רבים בשוק. קורא קירבה מייצר שדה אלקטרומגנטי בתדר מסוים כמו תדר נמוך של Khz 125, תדר גבוה של Mhz 13.56 או תדר אולטרה גבוה.
 
כדאי לדעת כי בתחום קוראי הקירבה יש טכנולוגיה ייחודית נוספת הנקראת HID, אלו קוראי קירבה המבטיחים אבטחה טובה יותר, הקוראים עובדים בתדר של Khz 125 וניתן לבצע את תהליך קידוד התגים באמצעות מקודד תגי RFID אותו תוכלו לרכוש אצלנו באתר. 
 
חברת אי. די. פי גאה להציע מגוון דגמים וסוגים של קוראי ותגי קירבה בטכנולוגיית RFID, אנחנו מציעים פתרונות מתקדמים טכנולוגית לכל הלקוחות ומשווקים מערכות חכמות וקוראי קירבה שימושיים ואיכותיים לבקרות כניסה, לשערים חשמליים, לחניונים, לשעוני נוכחות ולמערכת מתקדמות לניהול מלאי במחסנים ולמשלוחים.