מערכות שליטה ובקרה - פתרונות שליטה ובקרה באמצעות הפעלה מרחוק

מערכות שליטה ובקרה - פתרונות שליטה ובקרה באמצעות הפעלה מרחוק


תוכנת שליטה ובקרה עבור מערכות מידע, תקשורת, בקרת כניסה, מערכות פריצה, גילוי אש, מערכות HMI ועוד.
בקר זה מאפשר לך לשלוט מרחוק באמצעות רשת האינטרנט על מוצרים חשמליים כמו מפסקי תאורה, גנרטורים, מיזוג אוויר, דלתות, שערים חשמליים ועוד.
בקר המאפשר שליטה מרחוק על מפסקי תאורה דרך ממשק בסמארטפון או במחשב ובצורה אוטומטית על פי הגדרת לוח זמנים שבועי.
בקר המאפשר שליטה בעוצמת התאורה באופן ידני מרחוק דרך ממשק בסמארטפון או במחשב ובצורה אוטומטית על פי הגדרת לוח זמנים שבועי הכולל את שעת ההפעלה ואת עוצמת ההפעלה. ניתן לשנות את עוצמת הפעלת התאורה על פי חיישנים שונים כמו חיישן תנועה ועל ידי כך לחסוך באנרגיה וחשמל.
בקר עם מספר כניסות להתראה באמצעות SMS או חיוג.
בקר סלולרי להתראה באמצעות SMS עם 8 כניסות מגעים יבשים
בקר סלולרי להתראה על הפסקת חשמל באמצעות SMS
בקר אינטרלוק המונע פתיחה של כמה דלתות במקביל
שעון אסטרונומי מאפשר הפעלת וכיבוי מוצרי חשמל (תאורה למשל) על פי שעות הזריחה והשקיעה.
פתרון בקרה על מזגנים הכולל הפעלה לפי לוחות זמנים, הפעלה וכיבוי מרחוק, הגדרת טמפרטורת עבודה אופטימלית לחיסכון באנרגיה ועוד
מערכת בקרה סלולרית לשליטה על שערים מאפשרת פתיחת שער או פתיחת מחסום על ידי חיוג . מתאים לעד 5,000 משתמשים.
מערכת בקרה סלולרית לשליטה על שערים מאפשרת פתיחת שער או פתיחת מחסום על ידי חיוג או דרך אפליקציה. מתאים לעד 12,000 משתמשים.
מערכת בקרה סלולרית לשליטה על שערים מאפשרת פתיחת שער או פתיחת מחסום על ידי חיוג או דרך אפליקציה. מתאים לעד 50 משתמשים.
בקר לפתיחת שערים ודלתות באמצעות אפליקציה ללא צורך בתשתית. מתאים לעד 12,000 משתמשים.
בעזרת סדרת הבקרים של חברת אי.די.פי תוכל לבצע הארכת מגע יבש דרך רשת האינטרנט או רשת הסלולר.
המכשיר מודד את רמת האלכוהול שבידיים ומאפשר את פתיחת הדלת רק לידיים שעברו חיטוי.
בקר הפעלת מוצרים על פי תעריפי חברת החשמל 

מערכות שליטה ובקרה

חברת IDP משווקת מגוון מערכות שליטה ובקרה, בין המערכות ניתן למצוא פתרונות הפעלה מרחוק של מפסקי תאורה, פתיחה מרחוק של מנעולים חשמליים ושערים, הפעלה מרחוק של מערכת מיזוג אוויר קבלת התראות ב SMS או EMAIL על תקלות שונות וביצוע אוטומטי של חיסכון באנרגיה.

בתחום הפעלת תאורה חברת IDP מספקת מערכת שליטה ובקרה המאפשרת שליטה חכמה במערכת התאורה וחיסכון באנרגיה, ניתן לבצע הדלקה וכיבוי מרחוק של מערכת התאורה בצורה ידנית, על פי תרחישים שונים, על פי לוח זמנים שבועי או לפי זמני שקיעת וזריחת השמש.

בנוסף להדלקת וכיבוי התאורה ניתן אף לשלוט על עוצמת התאורה, הלקוחות שלנו משתמשים במערכת שליטה ובקרה שלנו לשליטה על תאורה במגרשי ספורט, תאורה בחניונים, תאורה בתחנות דלק, תאורה במפעלים, תאורה במחסנים ועוד.

בנוסף לשליטה על מוצרים המערכת מאפשרת קבלת התראות שונות לפי תרחישים שונים שהגדיר הלקוח, למשל התראה על הצפה, התראה על חריגה בטמפרטורה, פתיחת דלת מרוחקת בשעות מסוימות, שער שנשאר פתוח ליותר מידי זמן ועוד.

מערכת הבקרה שלנו מאפשרת גם התממשקות למגוון מוצרים ומערכות שונות בתקשורת נתונים סטנדרטית כמו למשל TCP/IP ,MODBUS ,SNMP ,SMTP ,MQTT ,HTTP ועוד, אנו מסוגלים אף להתממשק למערכות שונות בפרוטוקול לא סטנדרטי כאשר אנו מקבלים מהלקוח את הפרוטוקול שלו.

בעזרת מערכת הבקרה המודולרית שלנו אנו מספקים מגוון פתרונות של שליטה ובקרה בהתאם לדרישת הלקוח, החל מהתאמת החומרה (מספר ממסרים, כניסות או חיישנים) ועד לתכנות המערכת כולל עיצוב מסכי שליטה, עמודי הגדרות ועוד.

 

היכן ניתן למצוא מערכות שליטה ובקרה?


מערכות שליטה ובקרה הן מערכות חיוניות מאוד לתפקוד התקין של גופים גדולים וכן, חברות תעשייה כאלה ואחרות. מדובר על מערכות המתייחסות לכלל הפעולות הנדרשות לצורך ניהול, פיקוח, ריכוז ובקרה על תהליכים ברמות שונות. מעבר לכך, המערכות הללו מאפשרות לנהל בזמן אמת כמות גדולה מאוד של מידע המועבר בין גופים שונים באותו הזמן לרבות מידע שמגיע מגופים שונים, אירועים שוטפים, קלטים ועוד.
 
 

מערכות שליטה ובקרה אזרחיות

 
מערכות שליטה ובקרה אזרחיות הינן מערכות אשר ניתן לשלוט באמצעותן בתהליכים שונים בכל ארגון. המערכות מאפשרות לחסוך באנרגיה ובחומרים, הן משפרות את הדיוק של העבודה ואת האיכות של המוצרים בהתאם לכך. המערכות הללו מעניקות את המענה המקיף והמלא ביותר לצרכים השונים של גוף או ארגון באמצעות ניטור התקנים מסוגים שונים ומגוונים לרבות רכיבי חומרה, מערכות תפעול שונות, אפליקציות שונות ועוד.

 המערכת מאפשרת קבלות דוחות תפעול וכן יכולת ניתוח של המערכת. הן בנויות בצורה אשר מאפשרת ליצור הפרדה בין מפעיל מערכת לבין טכנאי. מדובר על מערכת בעלת שליטה על מערכות על ידי חיבור מרחוק המאפשר איתור תקלות מרחוק וכן עדכון פרמטרים במכונות המותקנות גם אצל לקוחות מעבר הים. כאשר ישנה תקלה כלשהי במכונה היא תיעצר ומערכת בקרה איכותית תדע בדיוק מהי הסיבה לתקלה ותציע פתרונות שונים למתן מענה מתאים לתקלה.
 
 

מערכות שליטה ובקרה במערכות צבאיות

 
מערכות שליטה ובקרה במערכות צבאיות מאפשרות למפקדות כוחות יבשה לבל תמונת קרב כמה שיותר אמיתית על מנת לכוון את הזרועות השונים ללחימה כנגד הכוח הנגדי וכן לתאם בין הכוחות הלוחמים. ישנה מערכת תיאום ובקרה כמעט בכל חיל בצה"ל והיא חשובה וחיונית מאוד לצורך התנהלות צבאית תקינה בכל המישורים