בקר טמפרטורה - ניטור טמפרטורה

בקר טמפרטורה - ניטור טמפרטורה


בקר טמפרטורה המתאים להתקנה בחדרי שרתים ומתריע באמצעות שליחת הודעת SMS או שליחת מייל, אופציה להפעלת מזגן גיבוי, התראה על הפסקת חשמל ועל הצפה.
בקר טמפרטורה עם מספר חיישנים המתאים להתקנה בחדרי קירור ומקררים, מתריע באמצעות שליחת הודעת SMS או שליחת מייל, כולל התראה על הפסקת חשמל.
חיישן טמפרטורה עם תקשורת RS485 Modbus המתאים לחיבור למגוון מערכות שונות התומכות בפרוטוקול סטנדרטי זה.
חיישן טמפרטורה ולחות עם תקשורת RS485 Modbus המתאים לחיבור למגוון מערכות שונות התומכות בפרוטוקול סטנדרטי זה.
חיישן טמפרטורה עם תקשורת I2C המתאים לחיבור למערכת הבקרה המודולרית של חברת TIBBO או לבקרים שונים התומכים בפרוטוקול זה.
חיישן טמפרטורה באורך 3 מטר, מבצע דגימה של הטמפרטורה בכל 10 שניות ומעביר אותה בתקשורת RS232. מתאים לחיבור ישיר למחשב או לבקר טמפרטורה.

חברת אי.די.פי משווקת מערכת בקרת טמפרטורה המתאימה להתקנה בחדרי שרתים, מקררי מזון ותרופות, חדרי קירור, חממות, לולים ועוד. פתרון בקרת הטמפרטורה שלנו מבוסס על בקר טמפרטורה מודולרי. מדובר על בקר טמפרטורה המיוצר בטאיווטן המשתלב עם תוכנת בקרה אשר פותחה על ידנו. פיתוח התוכנה שביצענו מותאם במיוחד ללקוח הישראלי, והוא כולל בתוכו תמיכה מלאה בשפה העברית - החל מממשק המשתמש, התפריטים ועד לאופציה של שליחת התראות SMS הנתמכת בעברית. כמו כן, בזמן פיתוח התוכנה שמנו דגש משמעותי על ממשק ידידותי למשתמש, כך שכל אדם ללא ידע טכני יוכל להגדיר בעצמו את המערכת המתאימה לו לביצוע ניטור טמפרטורה ואף לראות את נתוני הטמפרטורה בצורה נוחה ופשוטה מאוד.

היתרון של בקר טמפרטורה מבי IDP מתבטא במודולריות שלו מבחינת החומרה. ניתן להזמין את הבקר עם מספר חיישנים בהתאם לצורך, ולהוסיף רכיבים נוספים לצורך התראה או ביצוע אוטומציה. בין הרכיבים הניתנים להוספה: רכיב התראה על הפסקת חשמל, חיישן מגנט לדלת להתראה על דלת שנשארה פתוחה לזמן ממושך, חיישן הצפה לחדרי שרתים או מחסנים, יציאת ממסר להפעלת מזגן גיבוי, צופר חיצוני ועוד מגוון רב של רכיבים נוספים. בתור החברה שפיתחה את תוכנת הבקר, אנו יכולים לבצע שינויי תוכנה במהירות לפי דרישות הלקוח. למשל, עדכון הפעלת מזגנים שונים ברוטציה אוטומטית או על פי תרחישי טמפרטורה אופציונליים.

המשתמש יכול לראות בכל רגע נתון את הטמפרטורה הנוכחית, כולל את היסטוריית הטמפרטורה של כל החיישנים המחוברים לבקר. את זאת ניתן לעשות באמצעות פתיחת דפדפן וקלדת שם הבקר מכל מחשב או סמארטפון המחוברים לרשת (באמצעות רשת פנימית). בנוסף, ניתן לבצע חיוג לבקר מרחוק ולקבל הודעת
SMS חזרה עם הטמפרטורה הנוכחית.

לבקרי הטמפרטורה שלנו באי.די.פי, קיים מגוון נרחב של חיישני טמפרטורה שיכולים להתחבר אליהם או אל מערכות בקרה שונות הפועלות בתקשורת סטנדרטית של
TCP/IP, RS485 MODBUS, I2C, PT1000 ובתצורות תקשורת נוספות.