בקרים מתוכנתים

בקרים מתוכנתיםבקר תקשורת RS232 או RS422 או RS485 ל WIFI המאפשר חיבור של מוצר בתקשורת סריאלית לרשת המחשבים בצורה אלחוטית.
בעזרת פרוייקט הבקרה של טיבו תוכל לבנות לך מערכת בקרה שתכלול בדיוק מה שאתה צריך.

בקר תעשייתי עם 8 כניסות דיגיטליות ו 6 ממסרי 220V

בקר תעשייתי עם כניסות אנלוגיות וממסרים
בקר עם צג, קורא קירבה/מגנטי ו- 20 מקשים 
בקר עם צג, קורא קירבה וארבעה כפתורים
מיקרו בקר ניתן לתיכנות עם 56 I/O
מיקרו בקר ניתן לתיכנות עם 56 I/O
מעבד Linux עבור אפליקציות IOT ובקרה תעשייתית.
תוכנת ה IO NINJA הינה תוכנת טרמינל לקבלת ושליחת נתונים בתקשורת סריאלית RS485 / RS232 וגם בתקשורת רשת TCP/IP / UDP. כמו כן התוכנה עובדת גם כ SNIFFER ברשת.
ערכת בניה מדויקת חזקה ואיכותית המתאימה ליצרנים, למעבדות ולתחום הרובוטיקה והמכטרוניקה
בקר ניתן לתיכנות עם 54 I/O
בקר ניתן לתיכנות עם 17 I/O וקונקטור RJ45
בקר ניתן לתיכנות עד 32 I/O
בקר ניתן לתיכנות עם 8 I/O קטן במיוחד
בקר ניתן לתיכנות עם 54 I/O

חברת IDP משווקת מגוון בקרים מתוכנתים ואף מספקת פתרונות תכנות לפי דרישה במידת הצורך. מיקרו בקר או בקר פי. אל. סי. (PLC - Programmable Logic Controller), הינו מכשיר אלקטרוני ממוחשב המיועד לאסוף מידע, לבקר ולבצע בקרת תהליכים בהתאם לתכנות הבקר ולציוד הקצה המחובר אליו (כמו מדי בקר טמפרטורה, גלאי תנועה ועוד). הבקר אוסף נתונים אנלוגיים או דיגיטליים, ועל פיהם הוא מבצע פעולות שונות. מדובר למעשה במערכת מחשב עם פונקציונאליות שלמה, המורכבת מרכיב אלקטרוני בודד הכולל לרוב יחידת עיבוד, זיכרון, רכיבי כניסות ויציאות O/I ותקשורת מחשוב. 

בקרים מתוכנתים נמצאים בשימוש נרחב בתעשייה, והם משמשים כפתרונות אוטומציה חכמים במפעלים, מחסנים, משרדים, חניונים ואף בבתים פרטיים!


ניתן למצוא באי.די.פי. בקרים מתוכנתים המיועדים להרכבה על לוח PCB (Printed Circuit Board). בקרים אלו מתאימים ליצרנים ומפתחי חומרה המעוניינים לפתח מוצר משלהם תוך חיסכון בעלויות התכנון והפיתוח של המעבד הפועל בתקשורת רשת האינטרנט. בנוסף לכך, ניתן למצוא גם בקרים הכוללים רכיבי כניסות ויציאות אנאלוגיות ודיגיטליות, כולל מארז פלסטיק כמוצר מוכן.

את הבקרים המתוכנתים שלנו ניתן לתכנת בשפת תכנות Basic או C, וניתן להוריד דוגמאות קוד מקור מאתר היצרן ולבצע שינויים בהתאם לצורך.

 


חברת IDP משווקת בקרים מתוכנתים מודולריים של חברת TIBBO מטאיוון. בקרים אלה מספקים פתרונות בצורה מהירה ללא צורך בפיתוח חומרה חדשה. על לוח הבקר ניתן להרכיב עשרות סוגים שונים של רכיבים ללא צורך בהלחמה כאשר כל רכיב מבצע פעולה אחרת:


רכיבי תקשורת - רכיבי תקשורת לבקר המאפשרים שליחה וקבלת תקשורת בין הבקר לבין רכיבים חיצוניים כמו תקשורת 
RS232 לעבודה מול מודם סלולרי או תקשורת RS485 לדגימת חיישני טמפרטורה העובדים בתקשורת זו.


רכיבי כניסות - סוג נוסף של רכיבים הוא רכיבי כניסות אנאלוגיות או דיגיטליות. לרכיבים אלו ניתן לחבר מגוון גדול מאוד של חיישנים חיצוניים, כאשר המידע שמתקבל מהם הוא פתוח או סגור במקרה של חיישנים דיגיטליים, או מידע של ערך מספרי כאשר מדובר בחיישנים אנאלוגיים. לדוגמא, חיישן גובה מפלס שמוציא מתח שבין 0 ל 10 וולט בהתאם לגובה מפלס המים.


רכיבי יציאות -  יציאות אנאלוגיות לצורך שליטה על עוצמה של תאורה (דימר) או יציאות ממסרים לצורך הפעלת מכשירים חשמליים כמו שער חשמלי, מפסק תאורה, מנעול חשמלי לנעילת דלת ועוד.

יש לכם צורך בבקר מודולרי אך אין לכם את הידע או הזמן לתכנת אותו?

אין שום בעיה!

אנחנו בחברת IDP מספקים גם שירותי תכנות לבקרים בהתאם לדרישותיכם הספציפיות. בין אם מדובר בפרויקטים קטנים המצריכים יחידות בודדות של בקרים מתוכנתים, ובין אם מדובר בכאלה המצריכים כמויות משמעותיות, אנו נדאג לספק עבורכם את המענה המדויק הנדרש!

על פתרונות הזיהוי שלנו בטכנולוגיית RFID כבר שמעתם?