תוכן כללי

אודות

אי.די.פי מוצרי זיהוי אלקטרוניים בע"מ  - IDP Electronic ID Products

אי.די.פי מוצרי זיהוי אלקטרוניים בע"מ היא חברת יבוא, פיתוח ושיווק של מוצרי זיהוי אלקטרוניים ומתן פתרונות בתחום זה, החברה הוקמה בשנת 1994 ומונה אלפי לקוחות.
אנו החברה המובילה בארץ בתחום של ממירי תקשורת ,קוראי כרטיסים מגנטיים, בקרות כניסה, בקרי טמפרטורה, בקרים מתוכנתים, מוצרי RFID, קוראי שקים ,מצלמי שיקים ועוד.

 
מסקר שערכנו בין לקוחותינו, מצאנו כי הם מצפים למוצרים אמינים, איכותיים, במחיר תחרותי, לגיבוי טכני, לזמן תגובה קצר ומעל הכל לשירות טוב. זאת גם הסיבה שהם לקוחות נאמנים שלנו. 
המדיניות שלנו היא לדאוג לכך שאתה כלקוח, תקבל מוצר מעולה ותמיכה לאורך כל הדרך, אשר תאפשר לך ליהנות מכל היתרונות הרבים הטמונים במוצרינו.  אי.די.פי. מתמחה במגוון תחומים עיקריים: ממירי תקשורת, בקרי PLC, קורא צ'קים, RFID,בקרות כניסה, בקרי טמפרטורה  ועוד...
 
בתחום הבקרה חברת IDP מפתחת מגוון פתרונות לפי דרישת הלקוח, כמו למשל בקר להדלקת וכיבוי תאורה מרחוק במגרשי ספורט בעיר, בקר טמפרטורה השולח התראות SMS על חריגה בטמפרטורה במקררים תעשייתים, הפעלת מכונות באמצעות הטלפון הנייד, פתרונות בקרת כניסה לחדרי כושר ולמשרדים, בקרי התראות על הפסקות חשמל והצפות, העברת נתונים תקשורת שונים בין בקרים מרוחקים ועוד.

בתחום התקשורת חברת IDP מייבאת ומשווקת מגוון גדול של ממירי תקשורת שניתן בעזרתם לשנות סוגי ממשקים של מוצרים שונים, אנו מתמחים בשיווק של ממירי תקשורת לרשת (אתרנט) , ממיר RS232 - ממיר סריאלי , ממיר RS485 , ממיר USB ועוד...
 
בתחום הזיהוי חברת IDP מייבאת ומשווקת מגוון פתרונות בתחום ה RFID (קריאה בטכנולוגיית קירבה) הצובר תאוצה בשנים האחרונות אי.די.פי נותנת פתרונות קצה לכלל העוסקים בתחום, אנו מציעים מגוון קוראי קירבה עם מרחקי זיהוי שונים של המותג PROMAG, הקוראים יכולים להתחבר ישירות למחשב או לבקרים תעשייתיים בחיבור RS232 או Wiegand, קוראי ה RFID נמצאים בשימוש במגוון מועדוני כושר, בכניסות לבניינים משותפים, בכניסות למשרדים, במגוון עמדות קיוסק ממוחשבות ועוד.
בנוסף לקוראים אנו משווקים גם צ'יפים של RFID במגוון גדול של צבעים וצורות.
 
בתחום האבטחה  לאי.די.פי ישנו מגוון של בקרות כניסה העובדות בטכנולוגיות שונות כגון בקרת כניסה ביומטרית, בקרת כניסה עם זיהוי קירבה RFID, זיהוי מספרי טלפון שמחייגים לבקר ועוד, בקרת הכניסה מכילה ממשק משתמש פשוט בעברית שפותח על ידי חברת IDP, הממשק ניתן להתאמה ופיתוח לפי דרישה.

תחום נוסף בחברה הינו קריאת פס מגנטי של צ'קים, קוראי צ'קים ומצלמי צ'קים מאפשרים קיצור זמן עבודה של חברות המקבלות מספר גדול של צ'קים וגם מונעים טעויות הקלדה, חברת אי.די.פי היא המשווקת הבלעדית של חברת מגטק ארה"ב, זוהי חברה בעלת שם עולמי המוכרת קוראי שקים וקוראי כרטיסים מגנטיים בכל העולם . 
 
בנוסף, לאי.די.פי מגוון רחב של רכיבי OEM המאפשרים לבתי תוכנה ומפתחי חומרה זמן פיתוח קצר ופשוט. 
 
בין לקוחותינו נמנים משרד הביטחון, מוסדות בנקאיים ופיננסים, עיריות, מועצות אזוריות וקיבוצים, בתי תוכנה מובילים, בתי חולים, מתקינים ומפעלים רבים.
 
אי.די.פי משווקת בלעדית בארץ מספר חברות המובילות בעולם בתחומן:
 
GIGA TMS  - מטאיוון, בעלת שם המותג PROMAG היא חברה המתמחה בייצור קוראי קירבה RFID , ממירי תקשורת ועוד.
 
TIBBOמטאיוון, חברה המתמחה בממירי תקשורת סריאלת לרשת (אתרנט) ובבקרים הניתנים לתכנות.
 
MAGTEK -  מארצות הברית, חברה המתמחה בייצור קוראי שקים ,מצלמי שיקים וקוראי כרטיסי אשראי   .
 
 לצפייה בתנאי שירות ואחריות של חברתנו לחץ כאן
 
אי.די.פי מוצרי זיהוי אלקטרוניים בע"מ
הראשונים 7 הרצליה, קומה 3
ח.פ 511926909
מספר ספק במשרד הבטחון: 8396365-9
idp@idp.co.il
09-9699555