ממירי תקשורת לרשת TCP/IP - ממירי rs485 ועוד

ממירי תקשורת לרשת TCP/IP - ממירי rs485 ועודממיר תקשורת RS232 ל TCP/IP המאפשר חיבור פשוט של כל מוצר בתקשורת סריאלית לרשת המחשבים.
מק"ט: DS1100
RS232 ל TCP/IP עם אופציה ל WIFI המאפשר חיבור פשוט של כל מוצר בתקשורת סריאלית לרשת המחשבים בצורה קווית או אלחוטית.
מק"ט: DS1101
ממיר תקשורת RS232 או RS422 או RS485 ל TCP/IP המאפשר חיבור פשוט של כל מוצר בתקשורת סריאלית לרשת המחשבים בצורה קווית או אלחוטית.
מק"ט: DS1102
בקר תקשורת RS232 או RS422 או RS485 ל WIFI המאפשר חיבור של מוצר בתקשורת סריאלית לרשת המחשבים בצורה אלחוטית.
מק"ט: WS1102
ממיר ארבעה התקני תקשורת RS232/RS485/RS422 ל TCP/IP המאפשר חיבור פשוט של ארבעה התקנים בתקשורת סריאלית לנקודת רשת אחת.
מק"ט: DS4-RS232
ממיר Wiegand ל-TCP/IP וגם ממיר TCP/IP לתקשורת Wiegand
מק"ט: WEC211
ממיר תקשורת Gateway התומך ב Modbus TCP ו- Modbus RTU / ASCII
מק"ט: DS1102M
לממיר זה שני דגמים - ממיר Wiegand ל-TCP/IP או ממיר TCP/IP לתקשורת Wiegand
מק"ט: WEC200
ממיר תקשורת מ-RS232/485 ל TCP/IP
מק"ט: DS100B
יש לך צורך בממיר תקשורת מיוחד שלא מצאת אצלנו? בעזרת מערכת ה TPS נוכל להרכיב לך ממיר תקשורת לפי דרישתך
מק"ט: converter
מודול המרה קטן מאוד מ-RS232 ל-TCP/IP
מק"ט: EM500
רכיב המרה מ-RS232 ל-TCP/IP
מק"ט: EM203A+RJ203


אי. די. פי. היא המשווקת הבלעדית של חברת TIBBO - החברה המתמחה והמובילה בתכנון וייצור ממירים ובקרים מסוגים שונים עבור רשת ה- TCP/IP. מדובר בממירי תקשורת סיריאלית מהדור החדש, והם בעלי יכולות נוספות מעבר להמרת RS232 לרשת TCP/IP. למשל, הם תומכים גם בהמרת RS232 ל- WIFI ובקבלת מתח מרשת המחשבים. בנוסף, הם בעלי צג וניתנים לתכנות באופן קלות.
 
מבולבלים מכמות דגמי ממירי התקשורת? רשה לכן להבחין בין ממיר rs485 לממירי תקשורת אחרים?
לטבלת ההבדלים שתעשה לכם סדר - לחצו כאן
 

אז מדוע יש צורך בממיר תקשורת rs485 בעצם?


ישנם סוגים מגוונים של שפות שונות, שמכשירים אלקטרוניים "מדברים" בהן אחד עם השני. בין היתר, ישנם
חיבורי USB, חיבורי רשת, חיבור סריאלי למחשב בשם RS232 ועוד. בנוסף, ישנן שפות שונות של העברת נתונים כגון:

- ABA
- WIEGAND
- משדרי Bluetooth
- ועוד...

לעיתים יש צורך בסוג מסוים של ממירי תקשורת שיבצעו "תרגום" של התקשורת עבור התקנים מסוימים. בצורה כזו, הם יוכלו לתקשר עם התקנים או מוצרים אחרים. כך לדוגמא, אם יש לכם מוצר הפועל בחיבור RS232 ואתם מעוניינים לשלוט בו מרחוק דרך הרשת, אתם תצטרכו ממיר תקשורת RS232 לרשת.
 
ממירי תקשורת נמצאים בשימוש נרחב בכל ענפי התעשייה, אלו הם רכיבים אלקטרוניים ייעודיים שמטרתם לאפשר תקשורת והתממשקות בין מערכות שונות. יש סוגים שונים של ממירי תקשורת וכל דגם מיועד למערכות שימושיות שונות בתעשייה, במסחר ועוד. הממירים מאפשרים לחבר את המערכת ישירות למחשב או למערכת אחרת, והממיר מסוגל לקלוט מידע ונתונים, לבצע המרה של המידע לתקשורת בשיטה אחרת ולהציג את הנתונים באמצעות דפדפן המותקן במחשב.

למעשה, משתמשים בממירי תקשורת כאשר מעוניינים להעביר מידע בסוג אחד של תקשורת למחשב או למערכת הפועלים באמצעות תקשורת מסוג אחר. לדוגמה, ניתן לחבר ממיר תקשורת כמו rs485 ישירות למחשב בעבודה או בבית על ידי כבל USB וכך אין צורך להתקין תוכנה ייעודית במחשב כדי לקבל את הנתונים וניתן לבצע המרה מהירה של המידע ולהציגו באמצעות הדפדפן.

ישנם סוגים שונים של ממירי תקשורת, לדוגמה ממירים לתקשורת טורית כמו rs232 ל-rs422 או ל-rs485, ממירים מתקשורת טורית לתקשורת Ethernet, ממירים מתקשורת נחושת לסיבים אופטיים, ממירים מתקשורת קווית לתקשורת אלחוטית ועוד.

סוגים נפוצים של ממירי תקשורת


• ממיר תקשורת rs485 ל-USB – ממיר תקשורת נפוץ המאפשר חיבור ישיר למחשב, ללא צורך בתוכנה או ביצירת יציאת COM וירטואלית במחשב. ניתן לחבר מספר התקנים וחיישנים לממיר התקשורת, החיבור למחשב מבוסס על כבל USB, והממיר תומך בדפדפן המותקן במחשב וכולל נוריות חווי.

• ממיר תקשורת rs232/rs485/rs422 ל-TCP/IP – ממיר ומתאם תקשורת המאפשר לחבר כל התקן טורי (תומך בפורמט rs485/rs422/ts232) לרשת המחשבים TCP/IP. הממיר מאפשר להתקן הטורי לפעול כאילו הוא מחובר למחשב, אפשר ליצור COM וירטואלי באמצעות תוכנה ייעודית או לעבוד עם ההתקן הטורי ישירות מול כתובת ה-IP  של הממיר. יש אופציה ל-WiFi.

• ממיר תקשורת rs232 ל-TCP/IP – הממיר מאפשר חיבור מהיר ופשוט של מגוון מוצרי תקשורת סריאלית ישירות לרשת המחשבים.

• ממיר תקשורת Wiegand ל-TCP/IP – ממיר נפוץ ושימושי, יש שני דגמים עיקריים, ממיר Wiegand ל-TCP/IP וממיר TCP/IP לתקשורת Wiegand.

ממיר rs485 - יתרונות ומידע טכני 


ממיר תקשורת rs485 לרשת ה-TCP/IP או ל-WiFi מאפשר חיבור של מגוון רכיבים טוריים על גבי הרשת לצורך שליטה מרחוק. הממיר קומפקטי וקל לעבודה ולתפעול, הוא מגיע עם יציאה טורית אוניברסלית, הממיר מקבל מתח באמצעות חיבור ספק כוח או באמצעות חיבור הרשת. יש אפשרות להזמין ממיר rs485 עם מודול WiFi מובנה, אפשר להזמין ממיר עם רכיב POE וניתן להזמין ממיר עם צג OLED.