פתרונות אי.די.פי

פתרונות לעיריות

מק"ט: City-hall
פתרונות חכמים לעיר חכמה
חברת אי.די.פי מספקת מגוון פתרונות עיר חכמה לעיריות ומועצות מקומיות, הפתרונות מתחלקים לפתרונות בתחום הפיננסי ובתחום שליטה ובקרה.

בתחום השליטה והבקרה אי.די.פי מספקת מגוון פתרונות לעיר חכמה:
פתרונות שליטה מרחוק על התאורה ברחבי העיר, בקרת התאורה מרחוק חוסכת באנרגיה ובצריכת החשמל בעיר ונותנת פתרון שליטה מרחוק על כמות לא מוגבלת של מפסקי תאורה בעיר כמו במגרשי ספורט, פארקים, גנים ציבוריים, חוף הים ועוד.
בקרת התאורה מאפשרת לעירייה גישה לניהול פשוט של מפסקי התאורה בעיר מכל מחשב או סמארטפון, הבקרים הפזורים בעיר ניתנים להפעלה בשליטה ידנית, על פי לוח זמנים או על פי שעון אסטרונומי.
פתרון שליטה נוסף הוא בתחום המקלטים העירוניים - בקרת מקלטים מרחוק מאפשרת פתיחת כל המקלטים ברחבי העיר מרחוק, הדלקת תאורה במקלטים והתראה על פתיחת דלת המקלט.
אי.די.פי משווקת בנוסף מערכת בקרה ושליטה המכילה מגוון גדול של חיישנים כמו חיישני טמפרטורה, חיישני לחות קרקע, חיישני רוח, חיישני עוצמת אור ועוד...

בתחום הפיננסי אי.די.פי מספקת מגוון קוראי כרטיסי אשראי וקוראי צ'קים ושוברים.
קוראי הצ'קים / שוברים מייעלים את עבודת הגובה וחוסכים בטעויות ובזמן הכנסת פרטי הצ'ק או השובר למערכת העירייה ובנוסף מקצרים את זמן ההמתנה בתור.
בנוסף חלק מהדגמים של קוראי הצ'קים אף מצלמים את הצ'ק ושומרים צילום דו צדדי שלו במערכת העירייה, כל זאת מתבצע תוך כשנייה וחצי ללא צורך בהעברת הצ'ק במכשיר צילום נוסף.

בין לקוחותינו: עיריית תל אביב, עיריית ירושלים, עיריית חיפה, עיריית אשדוד, עיריית נהריה, עיריית קריית אונו, עיריית נצרת עילית, עיריית נס ציונה, עיריית כפר סבא, עיריית קריית מוצקין, תאגידי מים ועוד.


פתרונות לעיריות
פתרונות לעיריות
תגיות: