כרטיסי ותגי קירבה

מדבקות NFC ותגי Mifare - תגי RFID בתדר 13.56Mhz

מק"ט: NFC
-אי.די.פי משווקת מגוון סוגי תגים שונים של RFID בתדר 13.56Mh. התגים מגיעים בצורת מחזיק מפתחות, כרטיס אשראי או מדבקה.
חשוב לדעת כי בתדר 13.56Mhz ישנם כמה סוגים של צ'יפים הנמצאים בתוך התג. כל סוג שונה מהאחר ומתאים לאפליקציות שונות. כמו כן, לכל סוג של תג יש קורא קירבה המתאים לו. 

אצלנו באי.די.פי, תוכלו למצוא צ'יפים בתקנים:
Mifare.
NFC NTAG213.
Mifare Ultralight.
ISO14443.
ISO14443B.
ISO15693 .
ועוד...

שימושים בטכנולוגיית ה NFC:
טכנולוגיית ה NFC התפתחה בשנים האחרונות בגלל כניסתה לעולם הסלולר. כיום, רוב הסמארטפונים החדשים מכילים בתוכם קורא NFC המאפשר העברת נתונים בצורה אלחוטית (קריאה וכתיבה של מידע).
בתחום זה השימוש מתחלק בעיקר לשניים: השימוש הראשון הוא שימוש כארנק דיגיטלי המאפשר העברת תשלומים בעזרת קירוב הסמארטפון לקורא בעמדת התשלום, והשימוש השני הוא קריאת נתונים ממדבקות ה-NFC. מדבקות אלו יכולות לשמש ככרטיס ביקור ולהכיל מידע של איש קשר. בנוסף, הן יכולות גם לשמש ככניסה לרשת WIFI מאובטחת באמצעות סיסמא. כלומר, במקום לכתוב את סיסמאת ה-WIFI שתהיה גלויה לכולם, ניתן לסרוק את מדבקת ה-NFC והמכשיר יתחבר אוטומטית לרשת ה-WIFI.
מדבקת ה-NFC יכולה להכיל קישורים לאתר אינטרנט, לוידאו ביוטיוב או קישור לעמוד פייסבוק.
בנוסף, היא יכולה להפעיל ולכבות יישומים בסמארטפון. מדבקות NFC בכניסה לרכב יכולות להפעיל Bluetooth ואפליקציות כדוגמת waze.

ניתן להזמין אצלנו מדבקות NFC מסוג NTAG213, המקודדות מראש לביצוע פעולות שונות כגון: 
- פתיחת תפריט דיגיטלי של מסעדה.
- פתיחת עמוד אינטרנט.
- הצגת כתובת GPS במפה.
- הצגת פרטי איש קשר.
- התחברות לרשת WIFI המוגדרת במדבקה.

ליצירת קשר בנושא מדבקות NFC ולהזמנות צרו קשר כאן או התקשרו: 09-9699555 
שימושים בטכנולוגיית Mifare:
בטכנולוגיית Mifare משתמשים לרוב במערכות בקרה כמו בקרות כניסה למבנים, העובד מקרב את הכרטיס שלו אל קורא הקירבה על מנת להיכנס למתחם, היתרון בשימוש בכרטיסי Mifare בתחום האבטחה הוא שלא ניתן לשכפל את כרטיסי ה Mifare - לכל כרטיס יש מזה ייחודי שנקרא UID שלא ניתן לשינוי.
בנוסף למערכות בקרה ניתן למצוא שימוש בטכנולוגיה זו גם בתחום התחבורה הציבורית, בטיוואן למשל משתמשים בכרטיסים עם צ'יפ בטכנולוגיית Mifare בכניסה לרכבת התחתית ולאוטובוסים בעיר.


שימושים בטכנולוגיית ISO15693:
השימוש העיקרי בטכנולוגייה זו הוא זיהוי תכשיטים ומוצרי מלאי. ניתן לתלות תג מחיר על תכשיט המכיל שבב RFID מסוג ISO15693, ולזהות בכל רגע נתון אילו תכשיטים נמצאים על המגש ואילו ותכשיטים חסרים.
אחד היתרונות הבולטים של טכנולוגיה זו, הוא קריאת מספר מדבקות בו זמנית. כך ניתן לעשות מגש חכם המזהה את כל פרטי התכשיטים שנמצאים עליו.
 

ליצירת קשר בנושא מדבקות NFC ולהזמנות צרו קשר כאן או התקשרו: 09-9699555

תגיות: