מאמרים בנושא קריאת פס מגנטי ודיו מגנטי

יתרון תוכנת קוראי הצ'קים של איי די פי

קוראי ומצלמי צ'קים של חברת אי. די. פי. הינם קוראים השייכים ל magtek האמריקאית, חברה בעלת שם עולמי המתמחה בייצור של קוראי צ'קים, מצלמי צ'קים וגם קוראים מגנטיים (קוראי כרטיסי אשראי).

איי די פי פיתחה תוכנה כדי להקל על המשתמשים העובדים בתוכנות הנהלת חשבונות שונות. מה שתוכנות אלו עושות "לקחת" את הפס המגנטי מהקורא ולשתול אותו לתוך השדות המתאימים של הנהלת החשבונות. המתקין יכול לשנות את ההגדרות לפי דרישת הלקוח. לדוגמא: סידור ואורך השדות של מספר הצ'ק, הבנק, החשבון והסניף. בנוסף, ישנה אפשרות שהאפסים המובילים ייכתבו או שלא ייכתבו . התוכנה עובדת גם עם תוכנות הנהלת חשבונות הפועלות במסך DOS, ונותנת פתרון לחברות אשר עובדות עם כמה תוכנות להנהלת חשבונות בעזרת פרופילים שונים.


היתרון במצלמי צ'קים הוא שאפשר להגדיר את מיקום קבצי התמונות (מסוג JPEG או TIF) וכך המשתמש יכול לפתוח את התיקיה ולראות את כל הצ'קים שהוא העביר לפי חודשים. כמו כן, ניתן לבצע חיפוש צ'ק לפי מספר חשבון או סניף.
ישנם מצלמים חד צדדיים וגם דו צדדיים, שהתמונה בהם היא תמונה אחת מחוברת של קידמת ואחורי הצ'ק. אפשרות נוספת היא מצלם עם יכולת הדפסה לסימון הצ'קים. עוד יתרון במצלם הוא שישנה אפשרות להקיש את פרטי הסכום והתאריך כאשר רואים את תמונת הצ'ק על המסך (אין צורך אפילו להסתכל על הצ'ק).

ישנם גם קוראי ומצלמי צ'קים שהם משולבים בקורא כרטיסים מגנטיים (קורא כרטיסי אשראי). במקרה זה התוכנה מזינה את מספר כרטיס האשראי וגם את תוקף הכרטיס.

לסיכום, אי.די.פי מספקת פתרון מושלם לעסקים אשר מחפשים לחסוך זמן באפקטיביות ולהימנע מטעויות בקריאת צ'קים ובכרטיסי אשראי.

כדי לראות את מגוון קורא ומצלמי הצ'קים שלנו, היכנסו לכאן