פתרונות אי.די.פי

פתרונות למפעלים

מק"ט: factory
חברת אי.די.פי מספקת מגוון פתרונות למפעלים ולפסי יצור, הפתרונות כוללים מוצרי זיהוי ובקרה ובניהם קוראי RFID, חיישני טמפרטורה, חיישני תנועה, חיישני רעידות, בקרי הפעלת מכונות, בקרים לאגירת נתונים ועוד.

מערכת הבקרה התעשייתית שלנו מאפשרת למפעלים מעקב אחר יעילות המכונה, קבלה של התרעות באירועים בהם התפוקה יורדת אל מתחת לסף, בדיקת תפוקות של העובדים על ידי זיהוי מיקומם במפעל בעזרת תגי בלוטות ועוד. 

המערכת מתבססת על בקר מודולרי המכיל סידרה רחבה של כניסות דיגיטליות אנלוגיות וחיישנים מסוגים שונים משקל, מגע, טמפרטורה, בדיקת זעזועים ומתאימה לבקרת תהליכים שונים במפעל.
הבקר מעביר את הנתונים אל יחידת מחשב מקומית או אל שרת בעזרת תקשורת אינטרנט קווית או אלחוטית מובנית לצורך יצירת גרפים של תפוקות המכונה מה שמאפשר את הגדלת היעילות וחסכון באנרגיה.
מסכים צבעוניים מאפשרים תצוגת הנתונים והמדדים בסביבת העבודה לצורך הגדלת המוטיבציה של העובדים.
מערכת מודולרית במחיר אטרקטיבי - שלם רק עבור מה שדרוש עבורך.
הבקר מאפשר תוספת של מודולים בכל שלב לצורך הגדלת כיסוי המערכת ועדכון תכנה בעזרת שליטה מרחוק.

בזכות מערכת הבקרה המודולרית אי.די.פי מספקת בקלות פתרונות חומרה ותוכנה לפי דרישת הלקוח במהירות, בנוסף אי.די.פי מאפשרת זיהוי של מוצרים בפס היצור באמצעות טכנולוגיית ה RFID, כולל הפקת דוחות שונים, הפעלת מכשירים שונים לפי הגדרה, ספירת כמות מוצרים העוברים בפס היצור, בדיקת הקצב והתראה בדרכים שונות על קצב איטי מידי בפס היצור.

פתרונות למפעלים
פתרונות למפעלים
תגיות: