פרויקטים

הפעלת תאורה במגרשי ספורט ברחבי העיר

מה הלקוח רצה לפתור:
לעירייה יש מספר מגרשי ספורט המפוזרים בעיר. המטרה היא לשלוט בקלות מרחוק בהפעלה ובכיבוי התאורה בהם וכמו כן לחסוך באנרגיה.

הפתרון שלנו:

ישנם מספר פרוייקטים בעיריות / מועצות מקומיות, ועבור כל אחד מהם ניתן לספק פתרון שונה בהתאם לדרישות נקודתיות.


פתרון א: תוכנת מחשב המאפשרת הגדרה של לוח זמנים שבועי להדלקת התאורה וכיבוי התאורה. כמו כן ישנה אפשרות להדלקה ולכיבוי בצורה ידנית באמצעות טלפון נייד מורשה.


פתרון ב: תוכנת מחשב המאפשרת להגדיר את זמן כיבוי התאורה. התאורה לא נדלקת בצורה אוטומטית אלא ישנו לחצן הפעלה בכניסה למגרש הספורט. בזמן שבין שעת השקיעה לשעת כיבוי התאורה, הבקר יאפשר את הדלקת התאורה על ידי לחיצה על כפתור ההדלקה בכניסה למגרש. התאורה תידלק למשך שעה בלבד וצופר יתריע מספר דקות לפני שהתאורה נכבית. באם המשתמשים מעוניינים בעוד שעת משחק, הם יכולים ללחוץ על הכפתור עד שתגיע שעת הכיבוי.


פתרון ג: בקר סלולרי המאפשר גישה לממשק ההגדרות מכל מחשב או סמארטפון המחובר לאינטרנט. בממשק ניתן להגדיר לוח זמנים שבועי להפעלת התאורה.


פתרון ד: בקר סלולרי המאפשר הגדרת אלפי מספרי טלפון המורשים לפתוח את התאורה. ישומה של הגדרה זו מתבצע על ידי חיוג לבקר, ויש גם אפשרות להגביל פתיחה לפי לוח זמנים מוגדר.

תיאור טכני של הבקרים והפיתוח:

הבקר מכיל יציאת ממסר מתח נמוך. הממסר מפעיל קונטקטור חיצוני בארון החשמל אשר מפעיל את מפסק התאורה  במגרשי הספורט. הבקר מכיל מודם סלולרי המאפשר גישה מרחוק באמצעות SMS או ממשק אינטרנטי (בהתאם להגדרת הפרוייקט).


* תוכנת הבקרים מתוכנתת בהתאם לדרישת הלקוח, והיא כוללת לוחות זמנים, הגדרת משתמשים, שעון אסטרונומי עם שעות שקיעה/זריחה ועוד.