מאמרים בנושא בקרה ותקשורת

מערכת מתקדמת לפתיחת השער באמצעות הטלפון הנייד

מחפשים פתרון סלולרי מקצועי ומתקדם לפתיחת שערי כניסה ומחסומים מרחוק? הידעתם כי ניתן להתקין מערכת סלולרית לפתיחת השער מרחוק באמצעות הסמארטפון שלכם? כיום, יש פתרונות חדשניים ומתקדמים לפתיחת שערים ומחסומים גם מרחוק, באמצעות בקר סלולרי ניתן לשלוט באופן מלא על פתיחת וסגירת השער באמצעות הטלפון הנייד, זו מערכת מתקדמת המחליפה מנגנונים אחרים כמו מתג הפעלה ופתיחת השער באמצעות כרטיס קרבה.

בקר סלולרי לפתיחת שערים מרחוק

כדי להפוך את השער לחכם ולמתקדם יותר ניתן להתקין בקר סלולרי ייעודי לפתיחת שערים ומחסומים מרחוק. כדי לפתוח את השער יש להתקשר למספר הטלפון הסלולרי של הבקר הייעודי, ומרגע קליטת השיחה בבקר נשלח אות לפתיחת השער ללא מגע יד אדם. חשוב לציין כי שיחת הטלפון לבקר אינה כרוכה בעלות או בתשלום נוסף עבור המשתמש.

באמצעות הבקר הסלולרי ניתן לפתוח ולסגור את השער מרחוק, ללא כל מגבלת מרחק. למעשה, אפשר לשלוט בשער מכל מרחק כיוון שהתקשורת סלולרית, לכן גם אם השער נמצא רחוק מהבית או העסק, אפשר לשלוט בו מרחוק בנוחות וללא בעיה.

הבקר הסלולרי מצויד בכרטיס זיכרון ותוכנה ייעודית חכמה ומתקדמת. יש לבחור בקר סלולרי לפתיחת השער מרחוק בהתאם לכמות המשתמשים הצפויה, אופציות שונות שהלקוח צריך מבחינת אבטחה, שליטה, פיקוח ובקרה, ומנגנונים ייעודיים בהתאם לצורכי הלקוח.

שליחת SMS או שיחה


מערכת מתקדמת לפתיחת שער או מחסום באמצעות הטלפון הנייד מבוססת על בקר סלולרי ייעודי וחכם. את הבקר אפשרת לתכנת בהתאם לצורכי המיגון והאבטחה, אפשר לקבוע שעות וימים בהם השער יהיה פתוח באופן קבוע, אפשר לקבוע גם מגבלה למספר הכניסות באמצעות שיוך מספר הטלפון של המשתמש, ובהתאם לסוג הבקר ותכונותיו ניתן להפיק דוחות שונים, להגדיר ולשנות משתמשים ועוד.

חשוב לציין כי הבקר הסלולרי של המערכת מתוכנת לפתיחת השער או לסגירתו מרחוק באמצעות שליחת הודעת טקסט (SMS) עם סיסמא שנקבעה על ידי הלקוח או באמצעות שיחת טלפון (בחינם).

מערכת חכמה ומתקדמת לפתיחת השער

בקר A302IDP נחשב לאחד הפתרונות המומלצים והמתקדמים להתקנת מערכת לפתיחת שער באמצעות הפעלה מרחוק מהנייד. הבקר הסלולרי תומך בכרטיסי SIM של רוב חברות התקשורת בארץ (מחייב רשת GSM), הוא מצויד בכרטיס זיכרון גדול עליו ניתן לאחסן עד 12,000 משתמשים מורשים, וניתן לתכנת אותו בקלות מרחוק.

לאחר התקנת הבקר הקומפקטי מתכנתים את המערכת ומתאימים אותה לצורכי המיגון והאבטחה של הלקוח. לאחר התכנות המשתמשים יכולים לפתוח ולסגור את השער באמצעות שיחת טלפון מהנייד שלהם, מכל מרחק ללא מגבלה. 

הבקר הסלולרי הקומפקטי זקוק למתח עבודה של V12  או V24, הבקר קטן מידות, גודלו 50X70 מ"מ בלבד, הוא מיועד לעבודה קשה ומספק פתרון איכותי ומושלם ללקוח. המערכת מאפשרת להוסיף משתמשים זמניים הנמחקים לאחר מכן מהזיכרון, אפשר גם להוסיף משתמשים עם מגבלות לגבי שעות וימי כניסה ויש עוד מגוון אפשריות מתקדמות שהבקר החכם מציע.

 בקר A302IDP נחשב לאחד הפתרונות המומלצים והמתקדמים להתקנת מערכת לפתיחת שער באמצעות הפעלה מרחוק מהנייד. הבקר הסלולרי תומך בכרטיסי SIM של רוב חברות התקשורת בארץ (מחייב רשת GSM), הוא מכיל זיכרון גדול של אלפי משתמשים מורשים, וניתן לתכנת אותו בקלות מרחוק.

לאחר התקנת הבקר הקומפקטי מתכנתים את המערכת ומתאימים אותה לצורכי המיגון והאבטחה של הלקוח. לאחר התכנות המשתמשים יכולים לפתוח ולסגור את השער באמצעות שיחת טלפון מהנייד שלהם, מכל מרחק ללא מגבלה.

הבקר הסלולרי הקומפקטי זקוק למתח עבודה של V12, הוא מיועד לעבודה קשה ומספק פתרון איכותי ומושלם ללקוח. המערכת מאפשרת להוסיף משתמשים זמניים, אפשר גם להוסיף משתמשים עם מגבלות לגבי שעות וימי כניסה ויש עוד מגוון אפשריות מתקדמות שהבקר החכם מציע.